У громаді створено раду з питань ВПО
12 вересня, 2023 у 8:11 | 623 | Редактор: Геннадій Миколаєнко
![Розпорядженням селищного голови від 08.09.2023 N 02-03/115 утворено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Солоницівської селищної ради (далі — Рада). Вона є консультативно-дорадчим органом, який братиме участь у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальної громади у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції. Розпочато роботу з формування персонального складу Ради.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/12_09_23/64fff379ee46e.jpg)
Розпорядженням селищного голови від 08.09.2023 N 02-03/115 утворено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Солоницівської селищної ради (далі — Рада). Вона є консультативно-дорадчим органом, який братиме участь у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальної громади у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції. Розпочато роботу з формування персонального складу Ради.
Ще декілька актуальних новин на зараз