![Колись у річці Уди купались діти. Зараз залазити в неї не дуже хочеться. Ми поспілкувались з місцевою жителькою. Вона нам розповіла про корінь проблеми — ставлення людей до природи.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/07_04_21/606d8c5705997.jpg)
Колись у річці Уди купались діти. Зараз залазити в неї не дуже хочеться. Ми поспілкувались з місцевою жителькою. Вона нам розповіла про корінь проблеми — ставлення людей до природи.
Ще декілька актуальних новин на зараз
Колись у річці Уди купались діти. Зараз залазити в неї не дуже хочеться. Ми поспілкувались з місцевою жителькою. Вона нам розповіла про корінь проблеми — ставлення людей до природи.